Головна » 2018 » Лютий » 15 » До дня рідної мови
10:55
До дня рідної мови

Читайте сучасну українську літературу.
Смакуйте дотепне, живе, соковите, веселкове, запашне …
рідне слово, читаючи твори Дмитра Кешелі

Уривок із роману «Родаки» пропонуємо вашій увазі

Усе тут було для нього казково і незвично. Он, у самому низу, в межигір’ї, немов синя жила на руці старого лісоруба, пульсує і тихо жебонить річка. Ні, вона не просто шелестіла водами, плюскотіла хвилями. У цій білій країні гуцульських ангелів річка весело неслась поміж горами і дзвінко колядувала. Підстрибуючи на перекатах, плигаючи від каменя до каменя, вона, ця янгольська річка, верховинським дівчатам швидко бігла, щоб устигнути донести в долину різдвяні пісні. Й аби ті пісні давніх і добрих пастирів нагадали грізним царям цього світу про народження Спасителя, що всі теперішні суєти їхні – то є марнота марнот. Що вічною є звізда Віфлеємська, котра світлом своїм у зневірених душах запалює Віру, Надію, і Любов. І вічним є той, хто прийшов у цей світ із словами на вустах: «Я мир вам приніс!».

  І така божественна тиша єднала різдвяне небо і землю, що, виділося, торкнешся її легенько перстом – і вона, свята тиша ця, з переляку скрикне, розіб’ється – розсиплеться мільярдами іскринок інію і білим мовчанням затопить простори земні.

   Познайомтесь із веселою вдачею школяра Митрика, з його незвичайними пригодами!

Переглядів: 69 | Додав: sate-movalit | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Контакти
Україна
Київська область
м. Біла Церква
вул. Ярослава Мудрого 21/2


тел.(04563) 5-35-67, тел./факс.(04563)5-15-46, моб.тел.(096)996-52-86, (066)337-82-16 mcollege@magnus.kiev.ua, skype: TEK_BNAY
Карта