Головна » 2018 » Березень » 15 » Актуально до ЗНО
16:39
Актуально до ЗНО

Шановні студенти, зверніть увагу на нові надходження щодо підготовки до ЗНО.

Особливо корисним для мобільної підготовки з літератури є посібник
Голодюк І. Українська література. Питальник: збірник тестових завдань у запитаннях та відповідях / автори-упорядники І. Голодюк, Г. Василевич. Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2017. – 224 с.

   У посібнику подано систематизований та узагальнений матеріал із курсу «Українська література» відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання у формі тестових завдань відкритої форми. Видання стане в нагоді абітурієнтам та учителям-словесникам.


Клим С. Це варто знати. На допомогу старшокласникам у підготовці до ЗНО та ДПА з української мови: посібник / укладачі: С. Клим, С. Коваль, Н. Осадчук. – Тернопіль: Підручники і посібники, 2018. – 160 с.

   У посібник включено словнички наголосів, паронімів, неологізмів, українських відповідників до іншомовних слів, найуживаніших фразеологізмів, форм родового відмінка іменників чоловічого роду ІІ відміни тощо. Посібник застерігає від неправильного слововживання, орієнтує читачів на орфоепічні, граматичні та лексичні норми української мови. Культура усного мовлення тісно пов'язана з умінням вільно володіти словом. Навчити розуміти значення слова, стилістично виправда1ю його використовувати, доречно вживати фразеологізми, граматично правильно будувати власне висловлення од не із завдань посібника.


Лазарчук Л. Готуємось до ЗНО 2018 з української мови та літератури. Вид-во: Лібра Терра, 2016 р. – 376 с.

   У посібнику запропоновано різні форми тестів, які допоможуть повторити та систематизувати знання і подолати труднощі, пов'язані з участю у зовнішньому оцінюванні з української мови.

 

 


Вихованець І. Розмовляймо українською: мовознавчі етюди / Іван Вихованець; післямова А.Загнітка. – К.: Унів. Вид-во Пульсари, 2012. – 160 с.

   У цій книжці йдеться про культуру української мови, типові види усного і писемного мовлення. У ста десятьох мовознавчих етюдах подано поради стосовно вибору слів, морфологічних форм, синтаксичних конструкцій, словесного наголосу, стилістичних варіантів для найкращого висвітлення думки. Шанувальникам рідного слова, журналістам, науковцям, редакторам, учителям, студентам і учням – усім, хто дбає про культуру української мови.

 

 

  

Переглядів: 110 | Додав: sate-movalit | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Контакти
Україна
Київська область
м. Біла Церква
вул. Ярослава Мудрого 21/2


тел.(04563) 5-35-67, тел./факс.(04563)5-15-46, моб.тел.(096)996-52-86, (066)337-82-16 mcollege@magnus.kiev.ua, skype: TEK_BNAY
Карта