Важливо


Наказ Міністерства освіти і науки України від 22.08.2017 № 1224 "Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти".

Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти. Наказ Міністерства освіти і науки України від 22.08.2017 № 1224.


ЗНО 2018 року

Український центр оцінювання якості освіти 

8 вересня вступив в дію наказ МОН щодо проведення ЗНО у 2018 році

  У наказі вказується, що:
 1. Зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено у період з 22 травня по 14 липня.
  2. Кожен учасник, який вчасно зареєструється, має право скласти ЗНО не більш як із 4 предметів з переліку.

Історія України.
Математика.
Біологія.
Географія.
Фізика.
Хімія.
Англійська мова.
Іспанська мова.
Німецька мова.
Французька мова.

  Зверніть увагу! У 2018 році у переліку предметів немає російської мови.

 3. На тестуванні з англійської, іспанської, німецької, французької мов буде 2 рівні складності: В1 та В2 . Крім цього, до тестів додається перевірка ще одного виду мовленнєвої діяльності - аудіювання. Обсяг звучання фрагменту рівня В1 - 2 хв., рівня В2 - 4 хв.
Форми завдань: 1) з вибором однієї правильної відповіді; 2) на заповнення пропусків у тексті.

  Обовязковим ЗНО з іноземної мови у 2018 році не буде.

 4. Випускники, які захочуть зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю мову на профільному рівні, повинні складати тестування рівня В2.

 5. Результати ЗНО з 3 предметів будуть зараховуватись як результати ДПА:

- українська мова та література,
- математика або історія України (на вибір один предмет),
- третій предмет обирає учень самостійно.


ЗНО з української мови та літератури у 2018 році

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 травня.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, а також учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту мають обрати українську мову і літературу як обов’язковий предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Зміст сертифікаційної роботи з української мови і літератури визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови і літератури для загальноосвітніх навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 58 завдань різних форм і складається з трьох частин: «Українська мова» (33 завдання), «Українська література» (24 завдання) і «Власне висловлення» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

При визначенні результату зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури за шкалою 100-200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, а також учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Вони отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1–33 частини 1 і завдання № 58 частини 3.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня 2018 року.


Контакти
Україна
Київська область
м. Біла Церква
вул. Ярослава Мудрого 21/2


тел.(04563) 5-35-67, тел./факс.(04563)5-15-46, моб.тел.(096)996-52-86, (066)337-82-16 mcollege@magnus.kiev.ua, skype: TEK_BNAY
Карта