Головна » Архів матеріалів

У коледжі розпочато підготовку до мовних турнірів

     Запрошуємо прилучитися і випробувати знання з рідної мови,   опрацьовуючи завдання.

Консультації проводять викладачі:

Н. П. Бондар – щовівторка о 15:10, корп. 1, ауд. 23

Л. І. Святецька – щопонеділка о 15:10, корп. 2, ауд. 302

Читати далі ...

Просмотров: 37 | Добавил: sate-movalit | Дата: 12.09.2017

    Минули століття, як філософ мандрував Україною, збурюючи душі співвітчизників. Ще за життя Григорія Савовича називали «українським Сократом»,  хоч твори не були надрукованими, а поширювалися серед людей у рукописах, устами народу.
    Образ філософа – просвітителя постає зі спогадів улюбленого учня і найщирішого друга Сковороди Михайла Ковалинського: «одягався він пристойно, але просто;  їжу мав, що складалася з трав,  плодів і молочних приправ, споживав її ввечері, після заходу сонця;  м`яса та риби не їв не через марновірство, а із своєї внутрішньої потреби; для сну виділяв свого часу не більше чотирьох годин на добу; вставав до зорі і, коли дозволяла погода, завжди ходив пішки за місто прогулюватися на чисте повітря і в сади; ... Читати далі »

Читати далі ...

Просмотров: 47 | Добавил: sate-movalit | Дата: 09.09.2017

     Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну спільноту, щоб збудити її інтерес на підтримку грамотності. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.

Читати далі ...

Просмотров: 36 | Добавил: sate-movalit | Дата: 08.09.2017

    23 серпня — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України.
За останні три роки Прапор України став більше ніж офіційним символом, він наповнився новим змістом, новими емоціями та новим значенням.
    Все це тільки збагатило його давню і героїчну попередню історію.
    Жовто-блакитні барви символізували Київську Державу ще до християнізації Русі. Майже всі герби міст України загалом обрамлялися жовто-блакитними кольорами. З XVIII століття полкові й сотенні козацькі прапори Війська Запорозького вироблялися з блакитного полотнища, на якому жовтою фарбою наносився хрест, зорі, зброя, постаті святих. ... Читати далі »

Читати далі ...

Просмотров: 36 | Добавил: sate-movalit | Дата: 21.08.2017

   День слов’янської писемності й культури відзначається 24 травня у всіх слов’янських країнах на подяку й шанування двох братів – Кирила й Мефодія, творців слов’янської писемності. Цей день символізує історичне та просвітницьке значення спадщини слов’янських первоучителів у здобутку національної культури, засвідчує повагу міжнародної спільноти до неоціненного внеску слов’ян в скарбницю світової цивілізації.

    Вшановуючи пам'ять братів-просвітителів проповідників православ’я Кирила і Мефодія, ми звертаємось до глибинних основ української писемності, духовності – могутнього джерела сили і життєздатності української нації. Кирило і Мефодій – слов’янські просвітителі та проповідники християнства, творці слов’янської азбуки.

Читати далі ...

Просмотров: 60 | Добавил: sate-movalit | Дата: 24.05.2017

Студенти групи Т-21 відвідали місто Лева

    Є місця, де сучасне легко і природно сплітається з минулим - саме таким є місто Львів. Самобутність і оригінальність Львова створили певний ідеальний образ міста - музею, де розташована переважна більшість пам'яток культури України. Однак не кількість пам'ятників на квадратний метр міської площі є вирішальною ...
    Великим багатством Львова завжди була різноманітність етнічних, національних і релігійних громад. Протягом багатьох століть тут проживали українці, поляки, німці, євреї, вірмени, шотландці, волохи, угорці, чехи, греки. Зрозуміло, що таке співіснування не могло бути ідилічним, зате безперечним є взаємний вплив культур, вірувань, поглядів.
Завдяки розвитку торгівлі місто збагачувалось, на львівському Ринку зустрічалися купці зі Сходу і Заходу, Півночі і Півдня, поширюючи в Європі знання про наше місто.
... Читати далі »

Читати далі ...

Просмотров: 34 | Добавил: sate-movalit | Дата: 13.05.2017

    Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку 21 березня (в день весняного рівнодення).Встановлено ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО. Вперше відзначено 21 березня 2000 року.

Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього привернути до неї якнайглибшу громадську увагу. Генеральний директор ЮНЕСКО Коїтіро Мацуура, звертаючись до міжнародної громадської з нагоди Всесвітнього дня поезії, зазначив: ... Читати далі »

Читати далі ...

Просмотров: 49 | Добавил: sate-movalit | Дата: 21.03.2017

« 1 2 ... 5 6 7 8 »
Контакти
Україна
Київська область
м. Біла Церква
вул. Ярослава Мудрого 21/2


тел.(04563) 5-35-67, тел./факс.(04563)5-15-46, моб.тел.(096)996-52-86, (066)337-82-16 mcollege@magnus.kiev.ua, skype: TEK_BNAY
Карта