Головна » Архів матеріалів

    23 серпня — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України.
За останні три роки Прапор України став більше ніж офіційним символом, він наповнився новим змістом, новими емоціями та новим значенням.
    Все це тільки збагатило його давню і героїчну попередню історію.
    Жовто-блакитні барви символізували Київську Державу ще до християнізації Русі. Майже всі герби міст України загалом обрамлялися жовто-блакитними кольорами. З XVIII століття полкові й сотенні козацькі прапори Війська Запорозького вироблялися з блакитного полотнища, на якому жовтою фарбою наносився хрест, зорі, зброя, постаті святих. ... Читати далі »

Читати далі ...

Просмотров: 26 | Добавил: sate-movalit | Дата: 21.08.2017

   День слов’янської писемності й культури відзначається 24 травня у всіх слов’янських країнах на подяку й шанування двох братів – Кирила й Мефодія, творців слов’янської писемності. Цей день символізує історичне та просвітницьке значення спадщини слов’янських первоучителів у здобутку національної культури, засвідчує повагу міжнародної спільноти до неоціненного внеску слов’ян в скарбницю світової цивілізації.

    Вшановуючи пам'ять братів-просвітителів проповідників православ’я Кирила і Мефодія, ми звертаємось до глибинних основ української писемності, духовності – могутнього джерела сили і життєздатності української нації. Кирило і Мефодій – слов’янські просвітителі та проповідники християнства, творці слов’янської азбуки.

Читати далі ...

Просмотров: 44 | Добавил: sate-movalit | Дата: 24.05.2017

Студенти групи Т-21 відвідали місто Лева

    Є місця, де сучасне легко і природно сплітається з минулим - саме таким є місто Львів. Самобутність і оригінальність Львова створили певний ідеальний образ міста - музею, де розташована переважна більшість пам'яток культури України. Однак не кількість пам'ятників на квадратний метр міської площі є вирішальною ...
    Великим багатством Львова завжди була різноманітність етнічних, національних і релігійних громад. Протягом багатьох століть тут проживали українці, поляки, німці, євреї, вірмени, шотландці, волохи, угорці, чехи, греки. Зрозуміло, що таке співіснування не могло бути ідилічним, зате безперечним є взаємний вплив культур, вірувань, поглядів.
Завдяки розвитку торгівлі місто збагачувалось, на львівському Ринку зустрічалися купці зі Сходу і Заходу, Півночі і Півдня, поширюючи в Європі знання про наше місто.
... Читати далі »

Читати далі ...

Просмотров: 22 | Добавил: sate-movalit | Дата: 13.05.2017

    Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку 21 березня (в день весняного рівнодення).Встановлено ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО. Вперше відзначено 21 березня 2000 року.

Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього привернути до неї якнайглибшу громадську увагу. Генеральний директор ЮНЕСКО Коїтіро Мацуура, звертаючись до міжнародної громадської з нагоди Всесвітнього дня поезії, зазначив: ... Читати далі »

Читати далі ...

Просмотров: 24 | Добавил: sate-movalit | Дата: 21.03.2017

Дякуємо учасникам Шевченківського марафону "Бог послав нам Кобзаря"!

Читати далі ...

Просмотров: 26 | Добавил: sate-movalit | Дата: 10.03.2017

    9 березня Україна і світ відзначатимуть 203 річницю від дня народження Тараса Шевченка – Генія, Поета, Пророка, що відкрив світові буття українців і завдяки якому скарби української душі влилися в загальний потік людської культури.

    «Феномен Шевченка відбиває нашу національну природу, наше світосприйняття, наше минуле й нашу надію на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам'ять…» (Є. Сверстюк) ... Читати далі »

Читати далі ...

Просмотров: 24 | Добавил: sate-movalit | Дата: 07.03.2017

Запрошуємо вас взяти участь у заходах, присвячених 203-ій річниці з дня народження Т. Шевченка.

 

Програма заходів

 

1.Виставка декоративно-прикладного мистецтва ”Шевченко в моїй долі. Родинні реліквії».

2. Інтелектуальний конкурс на кращого знавця життєпису та творчості Кобзаря.

3. Відкритий перегляд відеоматеріалів «На вічному шляху до Тараса».

4. Конкурс малюнків «Співець душі народної».

5. Виховна година «Шевченко-художник».

6. Науково-пошукова конференція «Шевченко в художній культурі».

7. Шевченківський марафон «Бог послав нам Кобзаря».

8. Участь у міському конкурсі читців «Кобзарева зоря».

 

Читати далі ...

Просмотров: 22 | Добавил: sate-movalit | Дата: 25.02.2017

« 1 2 ... 4 5 6 7 »
Контакти
Україна
Київська область
м. Біла Церква
вул. Ярослава Мудрого 21/2


тел.(04563) 5-35-67, тел./факс.(04563)5-15-46, моб.тел.(096)996-52-86, (066)337-82-16 mcollege@magnus.kiev.ua, skype: TEK_BNAY
Карта